Poznaj genialne okna zespolone Internorm

Okna zespolone to zdecydowanie najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na komforcie mieszkania i utrzymaniu przez cały rok przyjemnego klimatu. To również nieopisana wygoda użytkowania i unikalny design, który każdemu przypadnie do gustu. Dzięki oknom Internorm zyskujesz ochronę przeciwsłoneczną w pełni zintegrowaną z oknem. Twoje okna zespolone możemy wyposażyć w żaluzje, tradycyjne plisy lub plisy Duette.

Dzięki temu, że w naszych oknach seryjnie montujemy potrójne oszklenie SOLAR+, okna Internorm mogą dodatkowo dogrzewać dom i zatrzymują ciepło wewnątrz. Dzięki temu, że pasywny zysk z energii słonecznej jest większy niż w przypadku standardowych okien, oszczędzasz na energii i chronisz środowisko naturalne.

Okna zespolone Internorm to również większy komfort mieszkania. Wyjątkowo szczelne okna zapewnią lepszą ochronę Twojego domu przed uciążliwym hałasem z zewnątrz, a Rw naszych okien może wynosić aż 45Db.

Ciesz się nieograniczonymi możliwościami od Internorm

left

W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać dowolny rodzaj oszklenia. Seryjnie w oknach Internorm montowane są wyjątkowe szyby z osłoną SOLAR+. Za dopłatą możemy wstawić w nie szyby antywłamaniowe, bezpieczne, dźwiękoszczelne lub dekoracyjne.

Warto dodać, że niezależnie od tego, na jakie zdecydujesz się oszklenie, szyby w naszych oknach klejone są przy wykorzystaniu technologii Fix-o-round. Dzięki tej pozornie prostej innowacji, która polega na tym, że szyba sklejona jest z ramą okienną na całym jej obwodzie, okna Internorm są bardziej stabilne, bezpieczne i pozbawione mostków cieplnych.

Wybierz rozwiązanie idealne dla Ciebie

Jaki styl najlepiej pasuje do Twojego projektu? Niezależnie od tego, czy wolisz klasyczny design czy nowoczesne, oszczędne rozwiązania. W katalogu drzwi i okien Internom na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Polecanym rozwiązaniem, zwiększającym odporność naszych okien na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, jest zamontowanie od zewnątrz osłony aluminiowej. To właśnie odporne aluminium najlepiej chroni drewno lub PCV.

Dzięki niemu unikniesz kłopotliwych zabiegów konserwacyjnych, a okna zachowają piękny wygląd na dłużej.

Miłośnicy skandynawskiego minimalizmu na pewno docenią nowoczesne okno KF 405. Dzięki prostej stylistyce, pozbawionej niepotrzebnych detali, jego skrzydło od zewnątrz sprawia wrażenie nieotwieralnego. W zależności od potrzeb, okno może być także całkowicie zlicowane ze ścianą.

Ciepłe i wielofunkcyjne okna od Internorm

Okna Internorm to rozwiązanie, które znakomicie sprawdza się w domach pasywnych i energooszczędnych. Wzmocniony termicznie, wielokomorowy profil sprawia, że okna są ciepłe i szczelne. Jeśli zależy Ci na najlepszych parametrach pytaj naszych doradców o okna z certyfikatem.

Polecanym rozwiązaniem w oknach energooszczędnych jest system trzyszybowego oszklenia. Dzięki temu, że nasze okna są wyposażone w oszklenie z osłoną Solar +, pozyskują dodatkowe ciepło słoneczne nawet w pochmurne dni, a latem dzięki innowacyjnemu systemowi zacieniania, utrzymują w domu przyjemny, zdrowy klimat.

Idealną ochronę przeciwsłoneczną zapewnia umieszczona w przestrzeni międzyszybowej, powlekana aluminium, podwójna plisa Duette®, która zwiększa izolacyjność cieplną okna zespolonego i gwarantuje doskonałe zaciemnienie.