Okna KBE to niemiecka jakość i doskonałe wykonanie w każdym szczególe. Jednym zdaniem moglibyśmy opisać produkowane przez nas systemy okienne w formule Okna KBE. Rozwiązania techniczne, jakie stosujemy przy ich produkcji są innowacyjne i śmiało możemy je nazwać najnowocześniejszymi dostępnymi na rynku. Wszystkie nasze systemy produkujemy w Niemczech, a dokładniej w samym sercu tego kraju – w Berlinie. Stawiamy na ekologię! Oznacza to, że nasza produkcja odbywa się w technologii całkowicie bezołowiowej. Istotne jest dla nas również to, że każdy niepotrzebny element PCV może zostać zmielony i dzięki stosowanemu powszechnie recyklingowi powstały regenerat może być wykorzystany do celów produkcyjnych różnych gałęzi gospodarki. Jako najwyższej klasy producent systemów okien KBE pracujemy wedle wymogów stawianych nam przez Unię Europejską, która ściśle określa i reglamentuje zarówno sam proces wytwarzania, jak i jakości produktów.

Okna KBE – wybór profili

Gama profili okiennych KBE jest ogromna. Oferujemy Państwu profile zarówno klasyczne, standardowe (głębokość 58 milimetrów), jak i nowoczesne o głębokości 88 milimetrów. Polecamy wszystkie nasze innowacyjne systemy – zarówno te zawierające uszczelki przylgowe, jak i środkowe oraz nowatorskie rozwiązania systemowe drzwi wejściowych.

Co jeszcze cechuje systemy okienne KBE? Przede wszystkim energooszczędność. Doskonała izolacja, wielokomorowość (oferujemy Państwu pięcio- i niezwykle rzadko spotykane sześciokomorowe systemy) oraz perfekcyjnie wykonane przeszklenie obniży utratę ciepła aż o kilkanaście procent w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami. Dzięki zastosowaniu naszych produktów zaoszczędzą Państwo nawet kilka tysięcy złotych rocznie. Z drugiej strony izolacja, jaką dają nasze systemy nie pozwolą na przedostanie się nadmiernego ciepła do pomieszczeń, w jakich są zamontowane. Okna KBE sprawdzą się nie tylko w domach jednorodzinnych czy mieszkaniach, jest to doskonałe rozwiązanie dla dużych hurtowni czy hipermarketów. Istotna jest także znaczna redukcja hałasu pochodzącego z zewnątrz budynku.

Okna KBE – nowoczesność

Okna KBE to nowatorskie rozwiązanie szyte na miarę najbardziej wymagających Klientów. Elegancki wygląd, fachowy ale prosty i krótki montaż pozwolą Państwu cieszyć się wszystkimi zaletami okien przez długie lata. Kolory, jakie proponujemy i dobieramy razem z Państwem sprawią, że wnętrze nabierze swoistego charakteru, a kształt profili dopasujemy do każdego pomieszczenia.

Trwałość Okien KBE

Okna KBE nie zmieniają koloru i, co ważne, są łatwe w utrzymaniu czystości. Proponujemy całą paletę barw – od bieli do czerni. Ponadto mogą być one klasyczne jednolite bądź imitować drewno. Dysponujemy zarówno powszechnie stosowanymi białymi oknami, jak i foliowanymi, a nawet malowanymi.

Dla naszych najbardziej wymagających Klientów mamy dobrą wiadomość – systemy okien KBE dostosowujemy w 100% dla Państwa potrzeb – dopasowujemy nie tylko rozmiary, ale i kształty do wymarzonych i zaprojektowanych okien. Spełniając oczekiwania naszych Klientów tworzymy ofertę szytą na miarę Państwa potrzeb, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

kbe-70-classic