Energooszczędne drewniano-aluminiowe okna Internorm

Od lat wdrażamy rozwiązania, które zwiększają izolacyjność termiczną naszych okien. Nasze najnowsze produkty doskonale sprawdzają się w nowoczesnym budownictwie pasywnym i energooszczędnym. Dzięki swoim właściwościom zatrzymują ciepło w budynku, a my możemy oszczędzać na ogrzewaniu.

Drewniano-aluminiowe okna Internorm są bardzo szczelne, dzięki czemu chronią domowników przed uciążliwymi hałasami z zewnątrz.

Odpowiednią izolacyjność cieplną i akustyczną gwarantuje sprawnie przeprowadzony, profesjonalny montaż z zastosowaniem najnowszych rozwiązań oraz najlepszych materiałów. Jeśli chcesz, aby Twoje okna zachowały pełną funkcjonalność, wybieraj jedynie sprawdzone i doświadczone ekipy.

Więcej ciepła i światła z oknami Internorm

Energooszczędne okna drewniano-aluminiowe od Internorm mogą być wykonane w naprawdę dużych rozmiarach. Seryjnie montujemy w nich ciepłe szyby SOLAR +, dzięki którym zwiększają się pasywne zyski z energii słonecznej.

Takie okna grzeją Twój dom zimą i zapewniają odpowiedni mikroklimat latem. Dzięki temu oszczędzasz na ogrzewaniu i klimatyzacji.

Okna drewniano-aluminiowe można dowolnie łączyć z dostępnymi w naszej ofercie osłonami przeciwsłonecznymi. Ciepłe oszklenie oraz wzmocniona termicznie rama sprawiają, że nasze okna znakomicie sprawdzają się nawet w wymagającym budownictwie pasywnym.

drew-alu-przerywnik2

Połączenie drewna z aluminium to strzał w dziesiątkę

Nic nie sprawdza się tak dobrze, jak innowacyjne połączenie drewna od wewnątrz i zewnętrznej nakładki aluminiowej. Drewniano-aluminiowe okna Internorm umożliwiają dowolne dopasowanie kolorów nakładki fasady Twojego domu.

Energooszczędne okna chronią dom przez niekontrolowanymi ucieczkami ciepła. Wewnątrz ciepła drewniana rama idealnie komponuje się z wystrojem pomieszczeń i wprowadza rodzinne ciepło do Twojego domu.

Zewnętrzna warstwa aluminium chroni okno przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

Innowacyjne połączenie drewna i aluminium to świetne połączenie dla wszystkich, którzy cenią sobie okna funkcjonalne i klasycznie piękne.

Bezpieczne okna od Internorm

Niezabezpieczone okna i drzwi balkonowe mogą być zaproszeniem dla włamywaczy. Warto wiedzieć, że nasze okna mogą na życzenie klientów osiągnąć wysoką klasę RC2 odporności na włamanie. Jeśli chcesz dodatkowo zabezpieczyć swoje mienie, warto rozważyć zamontowanie kontaktronów, zewnętrznych rolet lub bezpiecznej klamki na kluczyk.

Już w wersji seryjnej, okna Internorm są wyposażane w podstawowe zabezpieczenia antywłamaniowe takie jak trzpień grzybkowy i antywłamaniowy zaczep zamka. Jednak ich największą zaletą jest to, że są nie tylko bezpieczne, ale też energooszczędne.