Okna przesuwne Internorm – marzenia się spełniają

Zawsze marzyłeś o dużych oknach, dzięki którym będziesz mógł w każdej chwili wyjść do ogrodu czy na taras? Jednak nie chciałeś rezygnować z parametrów termicznych budynku…
Internorm znalazł dla Ciebie rozwiązanie!

Okna przesuwne HS330 posiadają szybę o grubości 48 mm oraz próg wykonany z włókna szklanego, między innymi dzięki tym cechom spełniają wymagania budownictwa pasywnego. Jednocześnie możemy wykonać je dla Ciebie w szerokości nawet do 5 m.

Ponadto okna są wykonane w najwyższej kategorii bezpieczeństwa – RC2, dzięki temu chronią to co dla Ciebie najważniejsze.

Więcej ciepła z nowymi drzwiami przesuwnymi KS 430

Nowe drzwi przesuwne KS 430 to przykład jak doskonale sprawdza się w praktyce połączenie naszego PCV z zewnętrzną nakładką aluminiową. Produkt ten jest polecany do budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Jego niska izolacyjność cieplna (Ud do 0,64 W/m2K dla elementu 5800×2800 mm) potwierdzona została certyfikatem renomowanego instytutu badawczego.

Warto dodać, że w drzwiach przesuwnych Internorm montujemy niski próg z włókna szklanego, dzięki któremu ich użytkowanie jest jeszcze wygodniejsze, a drzwi są idealnie szczelne. Dzięki opatentowanej prowadnicy z odbojnikiem skrzydła przesuwają się niezwykle lekko. Drzwi KS 430 można zintegrować z roletą zewnętrzną, żaluzją fasadową lub moskitierą wykonaną na miarę.

Więcej naturalnego światła, dzięki przejrzystym oknom

Firma Internorm od lat dostarcza swoim klientom zaawansowane rozwiązania, dzięki którym możemy wpuścić do domu maksymalnie dużo światła słonecznego. Idealnie przejrzyste szyby i jeszcze mniejsze widoczne szerokości profilu sprawiają, że jak nigdy dotąd możesz korzystać z dobroczynnego wpływu naturalnego światła.

Swoje drzwi i okna Internorm produkuje w małych seriach, na indywidualne zamówienie klientów. Sam możesz wybrać, jak będą wyglądały Twoje idealne okna. W zależności od potrzeb możesz wybrać z bogatego zestawu dodatków okiennych, aby nasze produkty jeszcze lepiej spełniały swoje funkcje.

Specjalnie na Państwa życzenie możemy wykonać bardzo duże przeszklenia, dlatego zachęcamy do kontaktu w trakcie projektowania, tak byśmy mogli pomóc spełnić Państwa marzenia o wielkich oknach.

drzwi internorm

Zachwyć się oryginalnymi rozwiązaniami od Internorm

Drzwi przesuwne Internorm to rozwiązanie, które bez obaw można stosować w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Ciepłe profile okienne i trzyszybowe oszklenie chronią dom przed niekontrolowaną ucieczką ciepła i zwiększają pasywny uzysk energii słonecznej.

Dzięki bezpiecznemu oszkleniu i specjalnym okuciom, nasze drzwi nawet w standardowej wersji mają najlepszy wynik w zakresie bezpieczeństwa.

Aby jeszcze lepiej dopasować przeszklone drzwi do Twoich potrzeb, umożliwiamy łączenie ich z przeszkleniami stałymi oraz narożnikami całoszklanymi.